10 marca 2013

#13 Liam

Witajcie misiowie puszyści!  Ten imagin również jest mojej koleżanki Kasi! A oto jej twitter-@QEarthQ
____________________________________________________
Emily jest osobą spokojną i nieśmiałą. Chodzi do 3 klasy gimnazjum ze swoimi bliższymi koleżankami: Karen, Jany i Alice. Trzymały się razem, chodziły na różne dyskoteki i poza nią. Gdy zbliżał się koniec roku wszystkie miały wybrać się do jednej szkoły. W dniu zakończenia roku szkolnego pożegnały się ze swoją klasą oraz nauczycielami. W wakacje przyjeżdżały do siebie nawzajem. Robiły różne ogniska, chodziły chodziły na dyskoteki, robiły wycieczki rowerowe. Spotykały się niemalże codziennie.
*2 miesiące później 
Zbliżał się dzień rozpoczęcia roku szkolnego. Okazało się że Emily i Alice chodzą do jednej szkoły i klasy z kuzynką Alice-Rebeką. Natomiast Karen i Janny chodziły do jednej szkoły lecz do innych klas. Wszystko było dobrze dopóki Emily zaczęła opuszczać się w nauce. Rebeka i Alice wyśmiewały się z Emily z tego powodu, że była zagrożona z paru przedmiotów. Emily chodziła smutna i to doprowadziło do tego że prawie cała klasa się z niej śmiała. Musiała to jednak wytrzymać do końca roku szkolnego. Gdy była uroczystość roku szkolnego wszyscy trzymali się ze sobą tylko Emily stała sama. W głębi serca cieszyła się, że w końcu nie będzie musiała chodzić z tymi osobami do klasy. Postanowiła, że przepisze się do innej szkoły. W nowej szkole wszyscy ją zaakceptowali. Miała mnóstwo koleżanek i kolegów. Była szczęśliwa z tego powodu. Pewnego dnia na przerwie 15 minutowej podszedł do niej chłopak. Wysoki brunet o niebieskich oczach.
-Cześć. Nazywam się Liam.
-Czeeść-odpowiedziała zdziwiona dziewczyna - Jestem Emily miło mi.
I tak rozpoczęła się ich rozmowa. Spotykali się w jednym miejscu i rozmawiali o różnych rzeczach. Emily była przeszczęśliwa. Któregoś dnia Liam powiedział:
-Czy zostaniesz moją dziewczyną?
-Ja...yyy tak, oczywiście, że tak-odpowiedziała zaskoczona
-Super
Od tamtego czasu byli ze sobą. Byli bardzo szczęśliwi!

3 komentarze:

 1. cześć:)
  mam nadzieję, że mój spam (którego jestem świadoma), Cię nie urazi. jak każda osoba prowadząca bloga chcę by ktoś się nim zainteresował i wyraził szczerą opinię na jego temat.
  SECRETS OF HUMAN
  "
  Los Angeles nazywane jest Miastem Aniołów. I nie bez powodu...
  Alison i Amanda to dwie najlepsze przyjaciółki, które od najmłodszych lat zawsze spędzały czas razem. Były dla siebie jak siostry.
  Pewnego wieczoru ich życie zaczyna ulegać zmianom. Powoli najgorsze tajemnice wychodzą na jaw i zaczynają komplikować życie cheerleaderek.
  Nie wszyscy są tymi za kogo się podają. Jedni są źli i pragną zemsty. Inni chcą je chronić i uświadomić je tym kim są. Niestety nie wszystkim się to podoba.
  Zaczyna się walka o życie. Nie tylko o własne, gdyż wszyscy są w niebezpieczeństwie. Trzeba zdecydować: dobro czy zło? Każdy błąd może spowodować kolejną śmierć. Tylko nieliczni wyjdą z tego cało.
  Kto wygra? Alison? Amanda? Czy może oni? "
  jeśli fabuła cię zainteresowała to zapraszam do odwiedzenia naszego bloga ---> http://secrets-of-human.blogspot.com/
  jeśli jednak mój spam Cię zdenerwował to wystarczy, że go usuniesz :)
  bardzo przepraszam jeśli w jakiś sposób Cię uraziłam
  Alison ♥

  OdpowiedzUsuń
 2. Hej! Zostałaś nominowana do Libster Awards! Więcej u mnie: http://we-love-imagines.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapraszam na pierwszy odcinek nowego opowiadania, w roli głównej Justin Bieber - http://thisisourdestination.blogspot.com/. Będę wdzięczna jeśli wyrazisz swoją opinię, pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń